Hydraulik – 1900 euro na rękę

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Dział Rekrutacji
Miejsce pracy: Białystok
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Już od ponad 10 lat działamy na europejskim rynku pracy tymczasowej. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • Zakres obowiązków obejmuje montaż systemów grzewczych w budynkach użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • umiejętność lutowania miedzi
  • samodzielność, znajomość planów
  • dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
  • pensja na poziomie 1900 euro na rękę za etat (168 h)
  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie
  • zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom
  • organizacja przejazdu z Polski do miejsca pracy
  • praca długoterminowa
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopów
  • TERMINOWE wynagrodzenie
  • wypłacamy ZALICZKI