Kierowca/Zaopatrzeniowiec

Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: Lech - Garmażeria Staropolska L. Zwolan
Miejsce pracy: Białystok i okolice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Lech Garmażeria Staropolska działa w branży spożywczej od 1991r. Zajmuje się produkcją wyrobów garmażeryjnych, wędliniarskich oraz octu.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowca/Zaopatrzeniowiec.

Obowiązki:

  • dbałość o powierzone narzędzia pracy (samochód, telefon, narzędzia)
  • załadunek i rozładunek towarów
  • transport i wniwisienie towaró pod wskazany adres
  • kontakt z klientami
  • prowadzenie dokumentacji transportowej
  • rozliczenie sprzedaży

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista
  • gotowośc do pracy fizycznej

Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • zatrudnienie naa podstawie umowy o pracę
  • system wynagradzania oparty na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premiowym
  • praca w miłej, życzliwej atmosferze
Kontakt:
Ignatki Osiedle, ul. Leśna 4
Kleosin
723723740
723723740