MAGAZYNIER

Oferta pracy z dnia: 2018/12/27
Oferta ważna do dnia: 2019/01/27
Pracodawca: Duo Cichocki sp.j.
Miejsce pracy: BIAŁYSTOK
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

DUO CICHOCKI SP.J.

Hurtownia opakowań i środków czystości .

Firma zlokalizowana w Białymstoku ul.Gajowa 110 c .

Firma prywatna , 100% kapitał polski ,

9 pracowników

Działamy nieprzerwanie od 1996 r.

Sprzedajemy opakowania jednorazowe , środki czystości i higieny , na rynku lokalnym ( Białystok i woj. podlaskie )

Obowiązki:Do obowiązków pracownika należeć będzie przyjmowanie i wydawanie towarów , kompletowanie zamówień , dbanie o porządek na magazynie .Wymagania:

Wymagamy posiadania prawa jazdy kat. B

Posiadanie uprawnień do obsługi jezdniowych wózków podnośnikowych będzie dodtkowym atutem.

Oferujemy pracę w godzinach  8 do 17 .

Pracujemy od poniedziałku do piątku ( wszystkie soboty , niedziele i święta wolne ) .

Umowa o pracę . Wynagrodzenie 3500zł brutto .

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA PODANY ADRES E-MAIL

ODPOWIADAMY NA WSZYSTKIE MAILE

Kontakt:
ul.Gajowa 110c
Białystok
Email: duo1@interia.pl