Monter mebli kuchennych k/m

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/12/04
Oferta ważna do dnia: 2019/01/04
Pracodawca: Hardeck Möbel GmbH & Co. KG
Miejsce pracy: Białystok
Rodzaj pracy: Inna
Forma zatrudnienia: Inna

W ramach rozwoju naszej firmy w lokalizacji Hilden / Niemcy zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • transport mebli kuchennych wraz z załadunkiem i rozładunkiem na wskazany adres
  • czysty, rzetelny i profesjonalny montaż mebli
  • obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie
  • podłączenie kuchni do istniejącej instalacji elektrycznej i hydraulicznej, uruchomienie urządzeń i przeprowadzenie z klientem odbioru kuchni

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu mebli
  • wysoka kultura osobista
  • konieczne prawo jazdy kat.B, mile widziane prawo jazdy kat. C1
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje/ uprawnienia do przyłączania urządzeń i instalacji do sieci elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej
  • atrakcyjne i urozmaicone stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • dobre wynagrodzenie i świadczenia socjalne w odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie w czwartym pokoleniu prowadzonym przez właściciela
  • pełną pomoc w poszkiwaniu mieszkania i w załatwianiu spraw urzędowych
  • możliwość porozumiewania się w języku polskim z bezpośrednim przełożonym
  • pracę w polskim zespole
  • bezpłatne kursy języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o CV i list motywacyjny wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem i możliwą datą rozpoczęcia pracy. Prosimy o umieszczenie ww. numeru referencyjnego oferty.

Uwaga dotycząca składania podań:
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji również w języku polskim. Wystarczające będą uproszczony życiorys z prostym opisem drogi zawodowej jak również krótka informacja, że jesteście Państwo zainteresowani danym stanowiskiem.

004921034997654