OPERATOR MASZYN

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Toolco
Miejsce pracy: Białystok
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2300

Nasza firma zajmuje się przetwarzaniem stalowego drutu/blachy w różnego rodzaju akcesoria opakowaniowe i dachowe

OPERATOR MASZYN – produkcja masowa

Obowiązki:

1. Obsługa maszyn – zakres uzależniony jest od doświadczenia. Na początku będzie to przesypywanie elementów wypadających z maszyny do kontenerów zbiorczych. W miarę zdobywania doświadczenia dojdzie czyszczenie i podstawowa konserwacja, a z czasem dokonywanie korekt ustawień oraz ustawianie maszyn.

2. Kontrola jakości wykonywanej produkcji

3. Zgłaszanie przełożonemu wszelkich niezgodności i awarii

4. Dbanie o powierzone mienie

Wymagania:

1. Doświadczenie w pracy z maszynami

2. Sumienność

3. Dokładność

4. Czytanie prostych rysunków technicznych

5. Dyspozycyjność – praca na 2 zmiany

Dodatkowe atuty:

1. Wiedza mechaniczna

2. Doświadczenie w pracy w systemie LEAN

Oferujemy:

1. Prace w nietypowej branży

2. Możliwość rozwoju zawodowego

3. Umowa o pracę po okresie próbnym