OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO- Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: WTÓRBET Sp. z o.o.
Numer referencyjny: WT/MiC/2016/01
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma Wtórbet Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży budowlanej, która działa zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu robót budowlanych stanu surowego obiektu. Z powodzeniem realizujemy również innego rodziaju zadania z dziedziny budowlanej. Stawiamy na jakość, zadowolenie klienta i naszej kadry pracowniczej. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Obowiązki:

Operator żurawia wieżowego: sterowanie żurawiem wieżowym przy pracach budowlanych, np.: prace ciesielskie, zbrojarskie, murarskie itp.

Wymagania:

Operator żurawia wieżowego: min 2 letnie doświadczenie w sterowaniu żurawiem wieżowym z góry i z dołu przy pracach budowlanych; uprawnienia IŻ bez ograniczeń.

  • Umowa o pracę, pełny etat;
  • Wynagrodzenia: atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( waluta euro );
  • Miejsce pracy: Niemcy: Ingelheim Am Ryhein, okolice: Moguncji, Frankfurtu nad Menem, Mainz i okolice;
  • Zakwaterowawnie: zapewnia Pracodawca – koszty zakwaterowania ponosi Pracodawca;
  • Dojazdy: zapewnia Pracodawca – koszty dojazdow na budowę ponosi Pracodawca;
  • Fundusz urlopowy odprowadzany do niemieckich instytucji;
  • Ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe:

Osoby zaiteresowane pracą w prężnej firmie jako Operator żurawia wieżowego prosimy o przesłanie swojego CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod wskazane numery telefonu w godzinach od 7:00 do 17:00.