Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Europejskie Centrum Odszkodowań EUCO S.A.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna

Europejskie Centrum Odszkodowań EUCO S.A. jest liderem na rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych

Obecnie prowadzi nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca przedstawiciela polega na nawiązywaniu kontaktu
z osobami poszkodowanymi w wypadkach w celu zaoferowania im pomocy w
uzyskaniu należnego odszkodowania. Jest to praca stała i co
najważniejsze na lata.

Oferujemy:

  • wysokie prowizje,
  • szkolenia startowe z zakresu, gdzie i jak pozyskiwać klientów,
  • bieżące telefoniczne konsultacje spraw potencjalnych klientów,
  • szkolenia I-go stopnia produktowe – zwiększające skuteczność w sprzedaży,
  • szkolenia II-go stopnia menadżerskie – rozbudowa i zarządzanie własnym zespołem sprzedawców
  • ogromne możliwości rozwoju osobistego zawodowego w tym awansu przy wsparciu firmy,
  • atrakcyjne systemy motywacyjne, nagrody, premie, wycieczki,
    dla najefektywniejszych współpracowników luksusowe samochody służbowe finansowane przez EuCO,
  • współpracę w oparciu o umowę agencyjną – nie wymagamy działalności gospodarczej.

Oczekujemy:

  • komunikatywności i otwartości w nawiązywaniu kontaktów z ludzi,
  • wytrwałości i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • nastawienie na sukces i chęć poszerzania swojej wiedzy oraz kompetencji,
  • mile widziane osoby po 25 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży,
  • mile widziane doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu zespołem,
  • niekaralność i dobra opinia w środowisku,
  • własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu.

Kontakt telefoniczny w godzinach 8-17.