Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Duo Cichocki sp.j.
Miejsce pracy: Białystok , województwo podlaskie
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Duo Cichocki sp.j. hurtownia opakowań i środków czystości

Hurtownia działająca na rynku lokalnym ( Białystok i teren woj. podlaskiego ) nieprzerwanie od 1995 roku.

Sprzedaż artykułów opakowaniowych i środków czystości i higieny dla szerokiego grona odbiorców .

Firma rodzinna , 100% polski kapitał , pracujących 8 osób .

Obowiązki:

1.Pozyskiwanie nowych kientów

2.Utrzymywanie relacji z klientami i ich obsługa

3.Przyjmowanie zamówień

4.Prowadzenie dokumentacji

5.Sporządzanie ofert

Wymagania:

1.Prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego DMC 3,5 t ( typu Mercedes Sprinter , Ford Tansit itp. )

2.Łatwość nawiązywania kontaktów , komunikatywność

3.Biegła znajomość j.polskiego również w piśmie

4.Gotowość do uczenia się nowych rzeczy

5.Znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy pracę na umowę o pracę na pełny etat . Pierwsza umowa na okres próbny 1 miesiąc wynagrodzenie 2000zł brutto . Druga umowa na czas określony 6 miesięcy wynagrodzenie 2000zł brutto + prowizja od wyników sprzedaży . Trzecia umowa na czas nieokreślony wynagrodzenie (mieszane : stała podstawa  +prowizja ) do negocjacji .

Praca w niedużej  stabilnej firmie o charakterze rodzinnym .

Pięciodniowy tydzień pracy ( poniedziałek – piątek )

Szkolenia doskonalące .