Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Aksjomat
Numer referencyjny: PH/1/2017
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jesteśmy krakowską firmą wydawniczą istniejąca od ponad dwudziestu lat. Wydawnictwo Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Lata działalności przyniosły wydawnictwu uznanie na krajowym rynku książki dziecięcej i zjednały sympatię najmłodszych czytelników. Wydawnictwo publikuje książki i czasopisma przyjazne dla dzieci. Dzięki nim poznawanie świata staje się jeszcze większą przyjemnością, a nauka świetną i kształcącą zabawą. Nasze książki i wydawnictwa są dostępne w dystrybucji na terenie całego kraju.

Obowiązki:

  • reprezentowanie Wydawnictwa na powierzonym terenie (woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, pomorskie, warmińsko – mazurskie),
  • bieżąca współpraca z obecnymi Klientami Wydawnictwa i pozyskiwanie nowych,
  • współpraca z Działem Handlowym Wydawnictwa,
  • realizacja zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 3 lata,
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • zdolności budowania długofalowych relacji handlowych,
  • znajomości MS Office,
  • kultury osobistej i sympatycznego usposobienia, dobrej organizacji własnej pracy
  • posiadania lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej,
  • gotowości do częstych podróży służbowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, oraz system premiowy,
  • pracę dla stabilnej, rozwijającej się firmy o wieloletniej tradycji,
  • odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy),
  • współpracę z młodym i dynamicznym zespołem,