Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. z Olsztynka poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Ełk i okolice (Gołdap, Białystok, Suwałki, Giżycko).

Obowiązki:

– realizacja założonych celów sprzedażowych

– obsługa dotychczasowych klientów

– aktywne poszukiwanie nowych odbiorców

– dbanie o pozytywny wizerunek firmy

– utrzymywanie dobrych relacji handlowych

– obsługa klienta sieciowego

– planowanie sprzedaży i raportowanie wyników pracy

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie

– prawo jazdy kat. B

– gotowość do odbywania wielu wyjazdów służbowych

– mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego

– doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w realizację celów

– kreatywność i duża motywacja do pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– elastyczność i swobodę w organizacji czasu pracy

– bardzo przyjazną i rodzinną atmosferę

– niezbędne narzędzia i materiały do wykonywania pracy