Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji

Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowe SABO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Miejsce pracy: Białystok
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Przedsiębiorstwo Handlowe SABO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma, która od 1990 roku konsekwentnie realizuje strategię, koncentrującą się na świadczeniu najwyższej klasy usług profesjonalnego doradztwa w wyborze materiałów budowlanych, obsługi inwestycji oraz szerokiej dystrybucji asortymentów wykończeniowych i dekoracyjnych wnętrz domów i miejsc pracy. W oparciu o różnorodność posiadanej oferty obsługuje zarówno duże inwestycje, sprzedaż hurtową, jak i też detaliczną.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok i okolice

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów, utrzymywanie długofalowych, partnerskich, pozytywnych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje handlowe
  • Rozbudowa istniejącej bazy klientów – aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • Analiza rynku oraz działalności konkurencji w branży i na rynku lokalnym

Wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie materiałów budowlanych
  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych – mile widziana
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji składające się z części zasadniczej i prowizji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz spotkania branżowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatkowe benefity (karta FitSport, świadczenia okolicznościowe)
Kontakt:
Wiewiórcza 66
Białystok
697710626
Email: tomasz.bialowas@sabo.com.pl