Przedstawiciel Handlowy / Partner Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polskie Centrum Dystrybucyjne Sp. z o.o.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna

Opis firmy:

Jesteśmy firmą, która powstała z myślą stworzenia najlepszej dystrybucji dla rynku niezależnego w Polsce, dostarczającą  produkty najwyższej jakości, w najlepszych cenach. Firmą łączącą doświadczenia najlepszych polskich producentów i importerów chcących wdrożyć swój produkt poprzez doświadczonych partnerów handlowych, opierających swoje relacje zarówno na znajomości rynku jak i na długoletnich, dobrych relacjach ze swoimi klientami.

Stawiamy na komplementarność naszych usług, czyli  świadomą współpracę przedstawiającą możliwości i sposoby odsprzedaży naszych produktów do ostatecznego konsumenta.

Tworzymy alternatywę dla rynku niezależnego pozwalającą konkurować z największymi sieciami. Naszą dewizą jest dynamika rozwoju – zarówno nasza, jak i naszych partnerów po obu stronach, bo tylko tworząc uczciwe relacje jesteśmy w stanie zbudować coś stabilnego a zarazem dynamicznego tak, aby to konkurencja chciała nas naśladować i się od nas uczyć.

Wymagania (Przedstawiciel Handlowy) :

– własna działalność gospodarcza

– własny samochód

– aktualne portfolio klientów

&nbsp

Jesteś przedsiębiorcą lub przedstawicielem handlowym z doświadczeniem w rynku tradycyjnym?

Możesz pochwalić się wieloletnimi, dobrymi relacjami ze swoimi klientami?

Poszukujesz produktów, które mógłbyś dołączyć do swojej oferty?

A może szukasz produktów na których mógłbyś rozbudować bazę swoich potencjalnych odbiorców?

Cenisz sobie niezależność i współpracę z poważnymi partnerami handlowymi, lub szukasz stabilnej pracy na przejrzystych warunkach z jasnym planem wynagrodzeń?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zbudowaną przez ludzi z 15 letnim doświadczeniem w handlu. Zajmujemy się wprowadzaniem nowych marek na polski rynek do obrotu na rynku tradycyjnym.

Obecnie poszukujemy niezależnych dystrybutorów, oraz przedstawicieli handlowych z doświadczeniem na rynkach: kosmetycznym, fryzjerskim, zabawkarskim, aptecznym, zielarskim lub obsługujących niezależne sklepy wielobranżowe do współpracy przy budowaniu własnego rynku.

Zapewniamy współpracę z poważnymi kontrahentami opartą na umowach wyłącznościowych z możliwością uzyskania praw do własnej dystrybucji regionalnej. Nie oczekujemy wkładu finansowego. Pragniemy zapewnić naszym partnerom możliwość budowania własnego rynku w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i produkty.

Przedstawicielom handlowym oferujemy wynagrodzenie składające się z podstawy, oraz wysokiej prowizji uzależnionej od wyników, a także zwrot kosztów paliwa.

Partnerom Handlowym oferujemy wysoką, stałą prowizję, wyłączność na obsługiwanych klientów, oraz możliwość uzyskania wyłącznej dystrybucji na dany region.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej dotychczasowej działalności, lub myślisz o zmianie pracy – skontaktuj się z nami.

OFERTA WAŻNA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.