Specjalista ds. HR z j. angielskim i niemieckim

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: SHR/037/MBO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Praca w Łodzi Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:ObowiązkiJakie zadania Cię czekają? Kompletujemy zespół specjalistów ds. HR ze znajomością języka niemieckiego do międzynarodowej firmy z branży BPO (Business Process Outsourcing) w Łodzi. Przewidziany jest przekrój stanowisk związanych z biznesową obsługą firm z całego świata. To, co cechuję tę rekrutację, to świeżość, nowy zespół oraz nastawienie na kandydata. Zakres obowiązków oraz konkretne stanowisko zostaną wybrane i dopasowane indywidualnie do Twojego doświadczenia oraz obszaru, w jakim chciałbyś się rozwijać.WymaganiaProfil kandydata: Poszukujemy zarówno juniorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w HRach, jak i doświadczonych kadrowych, którzy chcieliby się rozwijać w tej branży.
Istotne będą tu dwie kompetencje:

  • Znajomość języka obcego – niemieckiego(C1) oraz angielskiego (B2).
  • Background HRowy – wykształcenie, kursy lub doświadczenie w zawodzie w przypadku stanowisk wyższego szczebla.
Dodatkowym wymogiem jest gotowość relokacji do Łodzi.

OferujemyDlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna?

  • Firma, dla której prowadzimy rekrutację, działa od 2008 roku i obecnie plasuje się w czołówce firm outsourcingowych z branży księgowo-finansowej – czeka tu na Ciebie międzynarodowe środowisko i współpraca ze strategicznymi klientami z całego świata.
  • Budowane są zupełnie nowe zespoły – jest to najlepszy moment na rozpoczęcie kariery w tej firmie i tworzenia struktury organizacyjnej Twojego własnego zespołu!
  • Możliwości rozwoju i awansu w nowym miejscu i nowym zespole są największe.
  • Indywidualne podejście do kandydata – tutaj to nie kandydat dopasowany jest do oferty, a oferta do kandydata. Podczas rozmowy z managerami, wspólnie ustalicie odpowiednie stanowisko.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do oczekiwań i doświadczenia kandydata.
  • Bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i wiele kart rabatowych.
  • Długofalowa współpraca – po okresie próbnym, od razu umowa na czas nieokreślony.