Specjalisty ds. sprzedaży i ogłoszeń

Oferta pracy z dnia: 2019/05/14
Oferta ważna do dnia: 2019/06/14
Pracodawca: Polska Press Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Białystok
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy!
Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi.

Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę klienta bezpośredniego w Biurze Ogłoszeń, a także za sprzedaż rozwiązań Polska Press Grupy, a w spełnieniu tego celu będą konieczne:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. prasa, internet, mobile,
  • realizacja budżetu sprzedażowego.

Czego oczekujemy?

  • samodzielności w zakresie realizacji zadań oraz umiejętności współpracy z zespołem
  • orientacji na osiąganie celu, konsekwencji w działaniu.

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym (wolne weekendy, pracę od poniedziałku do piątku),
  • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży,
  • samodzielność przy realizacji powierzanych zadań,
  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży.
Kontakt:
Białystok