Sprzedawca Menedżer beauty

Branża: Uroda
Oferta pracy z dnia: 2017/11/20
Oferta ważna do dnia: 2017/12/21
Pracodawca: DepilConcept
Miejsce pracy: Białystok
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Menedżer – sprzedawca w DepilConcept

Opis stanowiska:

Promocja i sprzedaż usług specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej. Realizacja planów sprzedaży. Aktywna praca nad pozyskiwaniem klientów, organizacja eventów, kampanie marketingowe, sprzedaż.
Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji Reprezentowanie firmy i pozskiwanie klientów podczas targów, spotkań kobiecych, eventów.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie – atutem będzie wykształcenie kosmetologa Wymagane doświadczenie w pracy w sprzedaży.
Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych, otwartość.
Komunikatywność i umiejętności interpersonalne. Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina. Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Poszukujemy osoby:

Odpowiedzialnej nastawionej na realizację celów, zaangażowanej, dyspozycyjnej

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny Szkolenia Możliwość rozwoju zawodowego  Przyjazną atmosferę Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

Email: zbyny@onet.pl